Anemon Night Club

Anemon Night Club

Anemon Night Club

Anemon Night Club

Anemon Night Club Kıbrıs gecelerine enerji ve hareketlilik katan seçkin bir gece kulübüdür. Anemon gece kulübü ortamında güvenli ve sorunsuz bir gece sizin olabilir. Anemon Club‘da çok özel anlar yaşarsınız. Çok görkemli ce can alıcı dans gösterileri ile sahneye çıkan güzeller sizleri mest edecektir. Anemon Gece kulübünde yerli ve yabancı tüm alkol çeşitlerini bulmak mümkündür. Özel içimli kokteyl ve diğer lezzet sunumları eşliğinde sabaha kadar eğlencenin kalbinde olursunuz.

Anemon Night Club gece eğlencesi olmadan Kıbrıs tatili olmaz diyenleri çağırıyor. Anemon Gece kulübü her şeyden önce özenilmiş iç dekoru sıcacık bir ortam sunuyor. Rahat oturma alanları, sandalyeler, özel localar, süslenmiş duvarlar ve tavan ışıklandırmaları ile güzel bir ortam bulunuyor. Misafirleri kapıda küçük bir kontrol bekliyor. Kıbrıs Anemon Club görevlileri kontrol yaparak gecelerin tadını kaçıracak kişilerin geçişine izin vermiyor. Gece kıyafeti şartı aramayan Anemon Club‘da gecelere uygun giyinen konuklar aradıklarını buluyor.

Anemon gece kulübü misafirlerini hizmetleri ile sabah 11.00’da tanıştırıyor. Saat 18.00’da son bulan gündüz programında lezzetli yemekler, içkiler ve gecelere hazırlayan müzikler bulunuyor. Gündüz ve akşam programı arasında temizlenen ve gözden geçirilen Anemon Night Club akşam programına ferah bir ortam sunuyor. 21.00-01.00 arasında akşam şovları gösterilirken, 01.00-09.00 arasında hayranlıkla anlatılan zamanlar başlıyor. Direklerde dans eden kadınlar, transparan iç çamaşırlar, iç eriten danslar sabaha kadar sürüyor. İsteyen içki eşliğinde dans ediyor isteyen kendi locasında dansçılar ve konsomatrisleri kabul ediyor. Anemon gece kulübü Kıbrıs’ın en zengin loca hizmetini sunuyor. Meyveler, içecekler, atıştırmalar ve kişiye özel danslar locaları şenlendiriyor.

Anemon Night Club 2019 Katalog ve Fiyatları 

Anemon Night Club 2019 Katalog ve Fiyatları yılında da birçok turistin gece eğlencesi için adayı tercih etmesini sağlıyor. Anemon Club Katalogda sunulan hizmetler, dansçıların güzelliği, konsomatrislerin etkileyiciliği ve fiyatların düşüklüğü ikna etmeye yetiyor. Anemon Night Club Kıbrıs gece kulübü görüntüleri ve haberlerinde sık sık yer alıyor. Çünkü Kıbrıs’ta en çılgın geceler burada hayat buluyor ve en mutlu misafirler burada görülüyor.

Kıbrıs gece kulübü rezervasyon aramıyor ancak toplu organizasyonlar için görüşmek gerekiyor. Özel olarak iletişime geçilmesi halinde gruplara indirim sağlanıyor ve onlara özel aktiviteler düzenleniyor. Kıbrıs vip taksi hizmeti veren Anemon gece kulübü için ulaşılmaz mesafe bulunmuyor. Ada içerisinde her adrese kolayca ulaşılıyor ve konforlu taşıtlar ile ulaşım sağlanıyor. Anemon Club konaklama için kendisi yer ayırmamış ve ya da kendisine göre bir yer bulamamış misafirleri için ideal oteller ile görüşüyor ve odayı ayarlıyor.

Anemon Night Club eğlence mekanında beklediğiniz eğlence kültürünü bulacağınızdan hiş kuşkunuz olmasın. Son derece temiz bir ortamda kaliteli sunumlar eşliğinde saatlerce eğlence sizi bekliyor. Anemon gece kulübü konuklarına özel olarak hizmetlerde ayrıca sunabilmektedir. Bu hizmetler arasında doğum günü organizasyonları, bekarlığa veda partileri ve diğer kişisel özel organizasyon istekleri gibi talepler gece kulübünce sorunsuz bir şekilde karşılanmaktadır.

Anemon Gece Kulübü Ulaşım Bilgileri

Anemon Club Nerede? :  Anemon Night Club Girne Güzelyalı bölgesinde hizmet vermektedir. Ercan hava alanına uzaklığı 60 km civarındadır. Bu km’yi ortalama 60 dakikada tamamlayabilirsiniz. Gece kulübü eğlence adresine gelmek için çeşitli seçenekler vardır. Genellikle buraya gelmek isteyen kullanıcılar Vip seçenekleri değerlendirerek özel lüks araçlarla belli bir ücret karşılığında güvenli şekilde gelirler. Ayrıca dileyenler taksi veya araç kiralayarak da Anemon gece kulübüne ulaşırlar. Şehir merkezlerine uzaklığına değinecek olursak şunları söyleyebiliriz. Anemon Club Lefkoşa şehir merkezine 45 km, Girne şehir merkezine ise 22 km uzaklığındadır. Ulaşım konusunda asla sıkıntı yaşamazsınız.

Heyecan ve Hareket Seni Bekliyor…

Anemon Club gece kulübünde arzu ettiğinizce eğlendikten sonra gecenin sonunda yine gece kulübüne yakın noktalarda yer alan çeşitli konaklama alanlarında ve lüx otellerde bu isteğinizi karşılayabilirsiniz. Gece kulübünde dilediğiniz zaman aralıklarında çılgınca eğlenebilirsiniz. Gece yarısı programlarının sergilendiği aralıklarda bayan partner talep edebilir ve partnerinizle geceyi tamamlayabilirsiniz. Anemon Night Club katalog içeriğinde burada çalışan kons bayanların özelliklerini ve görsellerini görebilirsiniz.

Anemon gece kulübü bünyesinde çalışan bayan konslar KKTC yasalarına uygun şartlarda çalışmaktadır. Bayanların sağlık kontrolleri düzenli aralıklarla uzman sağlık kuruluşlarında yapılmaktadır. Kıbrıs gece hayatı için önemli bir yeri olan bu muhteşem Anemon gece kulübünde gelen misafirler oldukça memnun ayrılmaktadır. Antik Club hakkında daha farklı ve detaylı bilgi almak için WhatsApp üzerinden bizimle görüşme sağlayabilirsiniz. Anemon eğlence adresinde ister dostlarınızla, isterseniz tek başınıza dolu, dolu bir gece geçirebilirsiniz. Anemon eğlence mekanında inanılmaz anlara tanık olacağınızdan eminiz.

Bir başka gece kulübü olan Antik Night Club başlıklı yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.