Golden Girls Night Club

Golden Girls Night Club

Golden Girls Night Club

Golden Girls Night Club

Golden Girls Night Club gece kulübü Kuzey Kıbrıs’a gelen eğlence sevlenlerin gözde mekanlarındandır. Golden Girls gece kulübü misafirlerine en hareketli eğlence ve şov sunumlarını yapmaktadır. Golden Girls Club‘da zamanın nasıl akıp gittiğinin farkına varmak çok kolay değildir. Golden Girls Gece kulübünde özellikle gece yarısına doğru sergilenen şov programları burada bulunan tüm eğlence sevenlerin beğenisini kazanıyor.

Golden Girls Night Club gece eğlencesi olmadan Kıbrıs tatili olmaz diyenleri çağırıyor. Golden Girls Gece kulübü her şeyden önce özenilmiş iç dekoru sıcacık bir ortam sunuyor. Rahat oturma alanları, sandalyeler, özel localar, süslenmiş duvarlar ve tavan ışıklandırmaları ile güzel bir ortam bulunuyor. Misafirleri kapıda küçük bir kontrol bekliyor. Kıbrıs Golden Girls Club güvenlikçileri face kontrol yaparak gecelerin tadını kaçıracak kişilerin geçişine izin vermiyor. Gece kıyafeti şartı aramayan Golden Girls Club‘da gecelere uygun giyinen playboylar aradıklarını buluyor.

Golden Girls gece kulübü misafirlerini hizmetleri ile sabah 11.00’da tanıştırıyor. Saat 18.00’da son bulan gündüz programında lezzetli yemekler, içkiler ve gecelere hazırlayan müzikler bulunuyor. Gündüz ve akşam programı arasında temizlenen ve gözden geçirilen Golden Girls Night Club akşam programına ferah bir ortam sunuyor. 21.00-01.00 arasında akşam şovları gösterilirken, 01.00-09.00 arasında hayranlıkla anlatılan zamanlar başlıyor. Direklerde dans eden kadınlar, transparan iç çamaşırlar, iç eriten danslar sabaha kadar sürüyor. İsteyen içki eşliğinde dans ediyor isteyen kendi locasında dansçılar ve konsomatrisleri kabul ediyor. Golden Girls gece kulübü Kıbrıs’ın en zengin loca hizmetini sunuyor. Meyveler, içecekler, atıştırmalar ve kişiye özel danslar locaları şenlendiriyor.

Golden Girls Night Club 2019 Katalog ve Fiyatları 

Golden Girls Night Club 2019 Katalog ve Fiyatları yılında da birçok turistin gece eğlencesi için adayı tercih etmesini sağlıyor. Golden Girls Club Katalogda sunulan hizmetler, dansçıların güzelliği, konsomatrislerin etkileyiciliği ve fiyatların düşüklüğü ikna etmeye yetiyor. Golden Girls Night Club Kıbrıs gece kulübü görüntüleri ve haberlerinde sık sık yer alıyor. Çünkü Kıbrıs’ta en çılgın geceler burada hayat buluyor ve en mutlu misafirler burada görülüyor.

Kıbrıs gece kulübü rezervasyon aramıyor ancak toplu organizasyonlar için görüşmek gerekiyor. Özel olarak iletişime geçilmesi halinde gruplara indirim sağlanıyor ve onlara özel aktiviteler düzenleniyor. Kıbrıs vip taksi hizmeti veren Golden Girls gece kulübü için ulaşılmaz mesafe bulunmuyor. Ada içerisinde her adrese kolayca ulaşılıyor ve konforlu taşıtlar ile ulaşım sağlanıyor. Golden Girls Club konaklama için kendisi yer ayırmamış ve ya da kendisine göre bir yer bulamamış misafirleri için ideal oteller ile görüşüyor ve odayı ayarlıyor.

Golden Girls Night Club eğlence mekanında beklediğiniz eğlence kültürünü bulacağınızdan hiş kuşkunuz olmasın. Son derece temiz bir ortamda kaliteli sunumlar eşliğinde saatlerce eğlence sizi bekliyor. Golden Girls gece kulübü konuklarına özel olarak hizmetlerde ayrıca sunabilmektedir. Bu hizmetler arasında doğum günü organizasyonları, bekarlığa veda partileri ve diğer kişisel özel organizasyon istekleri gibi talepler gece kulübünce sorunsuz bir şekilde karşılanmaktadır.

Golden Girls Gece Kulübüne Ait Adres Bilgileri

Gece Kulübü Nerede? :  Golden Night Club Girne Güzelyalı bölgesinde hizmet vermektedir. Ercan hava alanına uzaklığı 60 km civarındadır. Bu km’yi ortalama 65 dakikada tamamlayabilirsiniz. Gece kulübü eğlence adresine gelmek için çeşitli seçenekler vardır. Genellikle buraya gelmek isteyen kullanıcılar Vip seçenekleri değerlendirerek özel lüks araçlarla belli bir ücret karşılığında güvenli şekilde gelirler. Ayrıca dileyenler taksi veya araç kiralayarak da Golden Girls gece kulübüne ulaşırlar. Şehir merkezlerine uzaklığına değinecek olursak şunları söyleyebiliriz. Golden Girls Club Lefkoşa şehir merkezine 45 km, Girne şehir merkezine ise 22 km uzaklığındadır. Ulaşım konusunda asla sıkıntı yaşamazsınız.

Adrenalin Seni Bekliyor…

Golden Girls Club gece kulübünde arzu ettiğinizce eğlendikten sonra gecenin sonunda yine gece kulübüne yakın noktalarda yer alan çeşitli konaklama alanlarında ve lüx otellerde bu isteğinizi karşılayabilirsiniz. Gece kulübünde dilediğiniz zaman aralıklarında çılgınca eğlenebilirsiniz. Gece yarısı programlarının sergilendiği aralıklarda bayan partner talep edebilir ve partnerinizle geceyi tamamlayabilirsiniz. Golden Girls Night Club katalog içeriğinde burada çalışan kons bayanların özelliklerini ve görsellerini görebilirsiniz.

Golden Girls gece kulübü bünyesinde çalışan bayan konslar KKTC yasalarına uygun şartlarda çalışmaktadır. Bayanların sağlık kontrolleri düzenli aralıklarla uzman sağlık kuruluşlarında yapılmaktadır. Kıbrıs gece hayatı için önemli bir yeri olan bu muhteşem Golden Girls gece kulübünde gelen misafirler oldukça memnun ayrılmaktadır. Golden Girls Club hakkında daha farklı ve detaylı bilgi almak için WhatsApp üzerinden bizimle görüşme sağlayabilirsiniz.

Bir diğer eğlence mekanı olan Maxsim Night Club başlıklı yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.