Maxsim Night Club

Maxsim Night Club

Maxsim Night Club

Maxsim Night Club

Maxsim Night Club gece kulübü Kıbrıs tatilcilerinin gözde mekanlarındandır. Maxsim gece kulübü konuklarına en hareketli eğlence ve şov sunumlarını yapmaktadır. Maxsim Club‘da zamanın nasıl akıp gittiğinin farkına varmak çok kolay değildir. Gece kulübünde özellikle gece yarısına doğru sergilenen şov programları burada bulunan tüm eğlence sevenlerin göz hapsine takılıyor.

Maxsim Night Club gece eğlencesi olmadan Kıbrıs tatili olmaz diyenleri çağırıyor. Maxsim Gece kulübü her şeyden önce özenilmiş iç dekoru sıcacık bir ortam sunuyor. Rahat oturma alanları, sandalyeler, özel localar, süslenmiş duvarlar ve tavan ışıklandırmaları ile güzel bir ortam bulunuyor. Misafirleri kapıda küçük bir kontrol bekliyor. Kıbrıs Maxsim Club güvenlikçileri face kontrol yaparak gecelerin tadını kaçıracak kişilerin geçişine izin vermiyor. Gece kıyafeti şartı aramayan Maxsim Club‘da gecelere uygun giyinen playboylar aradıklarını buluyor.

Maxsim gece kulübü misafirlerini hizmetleri ile sabah 11.00’da tanıştırıyor. Saat 18.00’da son bulan gündüz programında lezzetli yemekler, içkiler ve gecelere hazırlayan müzikler bulunuyor. Gündüz ve akşam programı arasında temizlenen ve gözden geçirilen Maxsim Night Club akşam programına ferah bir ortam sunuyor. 21.00-01.00 arasında akşam şovları gösterilirken, 01.00-09.00 arasında hayranlıkla anlatılan zamanlar başlıyor. Direklerde dans eden kadınlar, transparan iç çamaşırlar, iç eriten danslar sabaha kadar sürüyor. İsteyen içki eşliğinde dans ediyor isteyen kendi locasında dansçılar ve konsomatrisleri kabul ediyor. Maxsim gece kulübü Kıbrıs’ın en zengin loca hizmetini sunuyor. Meyveler, içecekler, atıştırmalar ve kişiye özel danslar locaları şenlendiriyor.

Maxsim Night Club Katalog Ve Fiyatları 2019

Maxsim Night Club Katalog Ve Fiyatları 2019 yılında da birçok turistin gece eğlencesi için adayı tercih etmesini sağlıyor. Maxsim Club Katalogda sunulan hizmetler, dansçıların güzelliği, konsomatrislerin etkileyiciliği ve fiyatların düşüklüğü ikna etmeye yetiyor. Maxsim Night Club Kıbrıs gece kulübü görüntüleri ve haberlerinde sık sık yer alıyor. Çünkü Kıbrıs’ta en çılgın geceler burada hayat buluyor ve en mutlu misafirler burada görülüyor.

Kıbrıs gece kulübü rezervasyon aramıyor ancak toplu organizasyonlar için görüşmek gerekiyor. Özel olarak iletişime geçilmesi halinde gruplara indirim sağlanıyor ve onlara özel aktiviteler düzenleniyor. Kıbrıs vip taksi hizmeti veren Girne gece kulübü için ulaşılmaz mesafe bulunmuyor. Ada içerisinde her adrese kolayca ulaşılıyor ve konforlu taşıtlar ile ulaşım sağlanıyor. Maxsim Club konaklama için kendisi yer ayırmamış ve ya da kendisine göre bir yer bulamamış misafirleri için ideal oteller ile görüşüyor ve odayı ayarlıyor.

Maxsim Night Club eğlence mekanında beklediğiniz eğlence kültürünü bulacağınızdan hiş kuşkunuz olmasın. Son derece temiz bir ortamda kaliteli sunumlar eşliğinde saatlerce eğlence sizi bekliyor. Maxsim gece kulübü konuklarına özel olarak hizmetlerde ayrıca sunabilmektedir. Bu hizmetler arasında doğum günü organizasyonları, bekarlığa veda partileri ve diğer kişisel özel organizasyon istekleri gibi talepler gece kulübünce sorunsuz bir şekilde karşılanmaktadır.

Gece Kulübüne Ait Diğer Bilgiler

Gece Kulübü Nerede? :  Maxsim Night Club Girne civarında Güzelyalı bölgesinde faaliyet göstermektedir. Ercan hava alanına uzaklığı 60 km civarındadır. Bu km’yi ortalama 65 dakikada tamamlayabilirsiniz. Gece kulübü eğlence adresine gelmek için çeşitli seçenekler vardır. Genellikle buraya gelmek isteyen kullanıcılar Vip seçenekleri değerlendirerek özel lüks araçlarla belli bir ücret karşılığında güvenli şekilde gelirler. Ayrıca dileyenler taksi veya araç kiralayarak da Maxsim gece kulübüne ulaşırlar. Şehir merkezlerine uzaklığına değinecek olursak şunları söyleyebiliriz. Maxsim Club Lefkoşa şehir merkezine 45 km, Girne şehir merkezine ise 23 km uzaklığındadır.

Gönlünüzce Eğlenin…

Maxsim Club gece kulübünde gönlünüzce eğlendikten sonra gecenin sonunda yine gece kulübüne yakın noktalarda yer alan çeşitli konaklama alanlarında ve lüx otellerde bu isteğinizi karşılayabilirsiniz. Gece kulübünde dilediğiniz zaman aralıklarında çılgınca eğlenebilirsiniz. Gece yarısı programlarının sergilendiği aralıklarda bayan partner talep edebilir ve partnerinizle geceyi tamamlayabilirsiniz. Maxsim Night Club katalog içeriğinde burada çalışan kons bayanların özelliklerini ve görsellerini görebilirsiniz.

Maxsim gece kulübü bünyesinde çalışan bayan konslar KKTC yasalarına uygun şartlarda çalışmaktadır. Bayanların sağlık kontrolleri düzenli aralıklarla uzman sağlık kuruluşlarında yapılmaktadır. Kıbrıs gece hayatı için önemli bir yeri olan bu muhteşem gece kulübünde gelen misafirler oldukça memnun ayrılmaktadır. Maxsim Club hakkında daha farklı ve detaylı bilgi almak için WhatsApp üzerinden bizimle görüşme sağlayabilirsiniz.