MidNight Night Club

MidNight Night Club

MidNight Night Club

MidNight Night Club

MidNight Night Club gece kulübü Kuzey Kıbrıs’a gelen eğlence sevlenlerin gözde mekanlarındandır. MidNight gece kulübü misafirlerine en hareketli eğlence ve şov sunumlarını yapmaktadır. MidNight Girls Club‘da zamanın nasıl akıp gittiğinin farkına varmak çok kolay değildir. MidNight Gece kulübünde özellikle gece yarısına doğru sergilenen şov programları burada bulunan tüm eğlence sevenlerin beğenisini kazanıyor.

MidNight Night Club gece eğlencesi olmadan Kıbrıs tatili olmaz diyenleri çağırıyor. MidNight Gece kulübü her şeyden önce özenilmiş iç dekoru sıcacık bir ortam sunuyor. Rahat oturma alanları, sandalyeler, özel localar, süslenmiş duvarlar ve tavan ışıklandırmaları ile güzel bir ortam bulunuyor. Misafirleri kapıda küçük bir kontrol bekliyor. Kıbrıs MidNight Club güvenlikçileri face kontrol yaparak gecelerin tadını kaçıracak kişilerin geçişine izin vermiyor. Gece kıyafeti şartı aramayan MidNight Club‘da gecelere uygun giyinen playboylar aradıklarını buluyor.

MidNight gece kulübü misafirlerini hizmetleri ile sabah 11.00’da tanıştırıyor. Saat 18.00’da son bulan gündüz programında lezzetli yemekler, içkiler ve gecelere hazırlayan müzikler bulunuyor. Gündüz ve akşam programı arasında temizlenen ve gözden geçirilen MidNight Night Club akşam programına ferah bir ortam sunuyor. 21.00-01.00 arasında akşam şovları gösterilirken, 01.00-09.00 arasında hayranlıkla anlatılan zamanlar başlıyor. Direklerde dans eden kadınlar, transparan iç çamaşırlar, iç eriten danslar sabaha kadar sürüyor. İsteyen içki eşliğinde dans ediyor isteyen kendi locasında dansçılar ve konsomatrisleri kabul ediyor. MidNight gece kulübü Kıbrıs’ın en zengin loca hizmetini sunuyor. Meyveler, içecekler, atıştırmalar ve kişiye özel danslar locaları şenlendiriyor.

MidNight Night Club 2019 Katalog ve Fiyatları 

MidNight Night Club 2019 Katalog ve Fiyatları yılında da birçok turistin gece eğlencesi için adayı tercih etmesini sağlıyor. MidNight Club Katalogda sunulan hizmetler, dansçıların güzelliği, konsomatrislerin etkileyiciliği ve fiyatların düşüklüğü ikna etmeye yetiyor. MidNight Night Club Kıbrıs gece kulübü görüntüleri ve haberlerinde sık sık yer alıyor. Çünkü Kıbrıs’ta en çılgın geceler burada hayat buluyor ve en mutlu misafirler burada görülüyor.

Kıbrıs gece kulübü rezervasyon aramıyor ancak toplu organizasyonlar için görüşmek gerekiyor. Özel olarak iletişime geçilmesi halinde gruplara indirim sağlanıyor ve onlara özel aktiviteler düzenleniyor. Kıbrıs vip taksi hizmeti veren MidNight gece kulübü için ulaşılmaz mesafe bulunmuyor. Ada içerisinde her adrese kolayca ulaşılıyor ve konforlu taşıtlar ile ulaşım sağlanıyor. MidNight Club konaklama için kendisi yer ayırmamış ve ya da kendisine göre bir yer bulamamış misafirleri için ideal oteller ile görüşüyor ve odayı ayarlıyor.

MidNight Night Club eğlence mekanında beklediğiniz eğlence kültürünü bulacağınızdan hiş kuşkunuz olmasın. Son derece temiz bir ortamda kaliteli sunumlar eşliğinde saatlerce eğlence sizi bekliyor. MidNight gece kulübü konuklarına özel olarak hizmetlerde ayrıca sunabilmektedir. Bu hizmetler arasında doğum günü organizasyonları, bekarlığa veda partileri ve diğer kişisel özel organizasyon istekleri gibi talepler gece kulübünce sorunsuz bir şekilde karşılanmaktadır.

MidNight Gece Kulübüne Ait Adres Bilgileri

MidNight Gece Kulübü Nerede? :  MidNight Night Club Girne Lapta bölgesinde hizmet vermektedir. Ercan hava alanına uzaklığı 50 km civarındadır. Bu km’yi ortalama 50 dakikada tamamlayabilirsiniz. Gece kulübü eğlence adresine gelmek için çeşitli seçenekler vardır. Genellikle buraya gelmek isteyen kullanıcılar Vip seçenekleri değerlendirerek özel lüks araçlarla belli bir ücret karşılığında güvenli şekilde gelirler. Ayrıca dileyenler taksi veya araç kiralayarak da MidNight gece kulübüne ulaşırlar. Şehir merkezlerine uzaklığına değinecek olursak şunları söyleyebiliriz. MidNight Club Lefkoşa şehir merkezine 35 km, Girne şehir merkezine ise 12 km uzaklığındadır. Ulaşım konusunda asla sıkıntı yaşamazsınız.

Sıcak Saatler Seni Bekliyor…

MidNight Club gece kulübünde arzu ettiğinizce eğlendikten sonra gecenin sonunda yine gece kulübüne yakın noktalarda yer alan çeşitli konaklama alanlarında ve lüx otellerde bu isteğinizi karşılayabilirsiniz. Gece kulübünde dilediğiniz zaman aralıklarında çılgınca eğlenebilirsiniz. Gece yarısı programlarının sergilendiği aralıklarda bayan partner talep edebilir ve partnerinizle geceyi tamamlayabilirsiniz. MidNight Night Club katalog içeriğinde burada çalışan kons bayanların özelliklerini ve görsellerini görebilirsiniz.

MidNight gece kulübü bünyesinde çalışan bayan konslar KKTC yasalarına uygun şartlarda çalışmaktadır. Bayanların sağlık kontrolleri düzenli aralıklarla uzman sağlık kuruluşlarında yapılmaktadır. Kıbrıs gece hayatı için önemli bir yeri olan bu muhteşem MidNight gece kulübünde gelen misafirler oldukça memnun ayrılmaktadır. MidNight Club hakkında daha farklı ve detaylı bilgi almak için WhatsApp üzerinden bizimle görüşme sağlayabilirsiniz.

Bir diğer eğlence adresi olan Five Star Night Club başlıklı yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.