Monamour Night Club

Monamour Night Club

Monamour Night Club

Monamour Night Club

 

Monamour Night Club Kıbrıs’ın en elit mekanlarından biridir. Monamour gece kulübü konuklarına en hareketli eğlence ve sıcak şov sunumlarını yapmaktadır. Monamour Club‘da zamanın nasıl akıp gittiğinin farkına varmak sizin için kolay olmayacaktır. Gece kulübünde özellikle gece yarısına doğru sergilenen can alıcı şov programları burada bulunan tüm konukları derinden etkileyecektir.

Monamour Night Club gece eğlencesi olmadan Kıbrıs tatili olmaz diyenleri çağırıyor. Monamour Gece kulübü her şeyden önce özenilmiş iç dekoru sıcacık bir ortam sunuyor. Rahat oturma alanları, sandalyeler, özel localar, süslenmiş duvarlar ve tavan ışıklandırmaları ile güzel bir ortam bulunuyor. Misafirleri kapıda küçük bir kontrol bekliyor. Kıbrıs Monamour Club güvenlikçileri face kontrol yaparak gecelerin tadını kaçıracak kişilerin geçişine izin vermiyor. Çok fazla şart aramayan Monamour Club‘da Kıbrıs gecelerine muhteşem bir giriş yapmış olacaksınız.

Monamour gece kulübü misafirlerini hizmetleri ile sabah 11.00’da tanıştırıyor. Saat 18.00’da son bulan gündüz programında lezzetli yemekler, içkiler ve gecelere hazırlayan müzikler bulunuyor. Gündüz ve akşam programı arasında temizlenen ve gözden geçirilen Monamour Night Club akşam programına ferah bir ortam sunuyor. 21.00-01.00 arasında akşam şovları gösterilirken, 01.00-09.00 arasında hayranlıkla anlatılan zamanlar başlıyor. Direklerde dans eden kadınlar, transparan iç çamaşırlar, iç eriten danslar sabaha kadar sürüyor. İsteyen içki eşliğinde dans ediyor isteyen kendi locasında dansçılar ve konsomatrisleri kabul ediyor. Monamour gece kulübü Kıbrıs’ın en zengin loca hizmetini sunuyor. Meyveler, içecekler, atıştırmalar ve kişiye özel danslar locaları şenlendiriyor.

Monamour Night Club Katalog Ve Fiyatları 2019

Monamour Night Club Katalog Ve Fiyatları 2019 yılında da birçok turistin gece eğlencesi için adayı tercih etmesini sağlıyor. Monamour Club Katalogda sunulan hizmetler, dansçıların güzelliği, konsomatrislerin etkileyiciliği ve fiyatların düşüklüğü ikna etmeye yetiyor. Monamour Night Club Kıbrıs gece kulübü görüntüleri ve haberlerinde sık sık yer alıyor. Çünkü Kıbrıs’ta en çılgın geceler burada hayat buluyor ve en mutlu misafirler burada görülüyor.

Kıbrıs gece kulübü rezervasyon aramıyor ancak toplu organizasyonlar için görüşmek gerekiyor. Özel olarak iletişime geçilmesi halinde gruplara indirim sağlanıyor ve onlara özel aktiviteler düzenleniyor. Kıbrıs vip taksi hizmeti veren Girne gece kulübü için ulaşılmaz mesafe bulunmuyor. Ada içerisinde her adrese kolayca ulaşılıyor ve konforlu taşıtlar ile ulaşım sağlanıyor. Monamour Club konaklama için kendisi yer ayırmamış ve ya da kendisine göre bir yer bulamamış misafirleri için ideal oteller ile görüşüyor ve odayı ayarlıyor.

Monamour Night Club eğlence mekanında beklediğiniz eğlence kültürünü bulacağınızdan hiş kuşkunuz olmasın. Son derece temiz bir ortamda kaliteli sunumlar eşliğinde saatlerce eğlence sizi bekliyor. Monamour gece kulübü konuklarına özel olarak hizmetlerde ayrıca sunabilmektedir. Bu hizmetler arasında doğum günü organizasyonları, bekarlığa veda partileri ve diğer kişisel özel organizasyon istekleri gibi talepler gece kulübünce sorunsuz bir şekilde karşılanmaktadır.

Gece Kulübünün Diğer Özellikleri

Gece Kulübü Nerede? :  Monamour Night Club Girne civarında Kaşıyaka bölgesinde faaliyet göstermektedir. Ercan hava alanına uzaklığı 54 km civarındadır. Bu km’yi ortalama 55 dakikada tamamlayabilirsiniz. Monamour Gece kulübü eğlence adresine gelmek için çeşitli seçenekler vardır. Genellikle buraya gelmek isteyen kullanıcılar Vip seçenekleri değerlendirerek özel lüks araçlarla belli bir ücret karşılığında güvenli şekilde gelirler. Ayrıca dileyenler taksi veya araç kiralayarak da Monamour gece kulübüne ulaşırlar. Şehir merkezlerine uzaklığına değinecek olursak şunları söyleyebiliriz. Monamour Club Lefkoşa şehir merkezine 39 km, Girne şehir merkezine ise 16 km uzaklığındadır.

Monamour İle Şimdi Parti Zamanı…

Monamour Club gece kulübünde gönlünüzce eğlendikten sonra gecenin sonunda yine gece kulübüne yakın noktalarda yer alan çeşitli konaklama alanlarında ve lüx otellerde bu isteğinizi karşılayabilirsiniz. Gece kulübünde dilediğiniz zaman aralıklarında çılgınca eğlenebilirsiniz. Gece yarısı programlarının sergilendiği aralıklarda bayan partner talep edebilir ve partnerinizle geceyi tamamlayabilirsiniz. Monamour Night Club katalog içeriğinde burada çalışan kons bayanların özelliklerini ve görsellerini görebilirsiniz.

Monamour gece kulübü bünyesinde görev alan konslar Kuzey Kıbrıs yasalarına uygun şartlarda çalışmaktadır. Bayanların sağlık kontrolleri düzenli aralıklarla uzman sağlık kuruluşlarında yapılmaktadır. Kıbrıs gece hayatı için önemli bir yeri olan bu muhteşem Monamour gece kulübünde gelen misafirler oldukça memnun ayrılmaktadır. Monamour Club hakkında daha farklı ve detaylı bilgi almak dilediğiniz zaman WhatsApp üzerinden bizimle görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Monamour club ile unutamayacağınız tatil anıları biriktireceksiniz.

Dilerseniz Golden Girls Night Club tanıtım yazımızı burada görebilirsiniz.